Drop Down Menu KAHRAMANMARAŞ 5 NİSAN MADALYA GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI
 
Yönetim

7. ULUSLARARASI 5 NİSAN MADALYA GÜNÜ KAPANIŞ TÖRENİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ve Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası 10 Nisan 2016 tarihinde Kahramanmaraş Osman Sayın Spor Salonu'nda düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız TÜLAY'ında katılım gösterdiği organizasyonumuzun kapanış törenine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Müdürü Halil Bozdoğan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Dr. M. Fetih Yanardağ, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Adnan Alagöz de katılım gösterdi.

Toplam 20.000 TL nakit ödülün dağıtıldığı organizasyonda Kategori ödülleri şöyle oluştu

A Kategori:

Final Sıralama

1. GM Kirill Stupak-Belarus
2. GM Neverov Valeriy- Ukrayna
3.ADly Ahmed-Mısır

En İYİ 50 Yaş

1. 
GM Neverov Valeriy- Ukrayna
2. Yasin Hür-İstanbul
3. Saygılı Muhammed Sedat (Kahramanmaraş)

En İYİ YEREL:
1. Soysal Serkan- Kahramanmaraş
2.Yaran Şiar-Kahramanmaraş
3.Saygılı Muhammet Sedat-Kahramnmaraş

En İYİ BAYAN
1. Gökbulut Yulia-Ankara   2. Çavdır Begüm İrem- Kahramanmaras

En İYİ 2001<=Max Ratings<=2200

1.Yaran Şiar-Kahramanmaraş
2.Özenir Ekin Barış-Mersin
3.Yassin Hür-İstanbul

En İYİ Max Ratings<=2000

1. Gökbulut Yulia-Ankara
2.Hajiyev Shahin-Mersin
3. Benk Tolga Tugay-Mersin

B KATEGORİ

FİNAL SIRA

1.KÖKER TURAN ŞEVKİ-KAYSERİ
2.ODABAŞI NAİL-İSTANBUL
3.DURMAZ FERHAT-GAZİANTEP

En İYİ 1500 UKd ve Altı Sporcular
1. Çebiş Ahmet-Kahramanmaraş
2.Kalaylı, Mehmet-Kahramanmraş
3. Duru Adem-Adıyaman

En İyi Ratingsiz Sporcular
1. Çebiş Ahmet
-Kahramanmaraş
2.Kalaylı Mehmet-Kahramanmaraş
3.Ejderha Mehmet Ali-Kahramanmaraş

En İyi Yerel Sporcular
1.Çebiş Ahmet-Kahramanmaraş
2.Kalaylı Mehmet-Kahramnmaraş
3.Çivi Muhammet Yusuf-Kahramnmaraş
4.Bunduk Fatma Betül Kahramnmaraş
5.Demir Eren-Kahramanmaraş

En İyi Bayan Sprocular
1.Bunfuk Fatma Betül-Kahramanmaraş
2.Öz İrem Ezra- Adıyaman
3.Utuş Beyza Nur-Kahramanmaraş

En İyi 50 Yaş Ve Üstü
1.Odabaşı Nail-İstanbul
2.Eker Yaşar-Adana
3.Ünver İbrahim Kaya-İstanbul

En İyi Yerel 16 Yaş Ve Altı
1.Çivi Muhammet Yusuf-Kahramanmaraş
2.Demir Eren-Kahramanmaraş
3.Koyuncu Muhammet Talha

C Kategorisi

Final Sıralama

1.Karslıgil Ahmet Toygun-Kahramanmaraş
2.Akkök Mehmet Ahmet Necat-Kahramanmaraş
3.Özdemir Cemre-Gaziantep

En İyi Bayan Sporcu
1. Özdemir Cemre-Gaziantep
2.Çilekaya Esma Nur-Kahramnmaraş
3.Taşar Sıdıka-Gaziantep
4.Çomruk Seval-Kahramanmaraş
5.Cücük Zeynep

En İyi Yerel Sprocu
1.Karslıgil Ahmet Toygun
2.Akkök Mehmet Ahmet Necat
3.Peker Yavuz Selim

D Kategorisi

Final Sıralama
1.Elgin Ömür
2.Türkmen Yusuf Çağan-Mersin
3.Polat Ali Görkem-Karaman

En İyi Bayan Sporcu
1.İzi Betül Cemre-Gaziantep
2.Kiraz Elif-Adana
3.Öter Elif-Kahramanmraş
4. Şenkal Defne- Adana
5.Özdemir Azra-Kahramanmaraş

En İyi Yerel Sprocu Ödülleri
1.Yıldır Mustafa Efe
2.Paksoy Ahmet Selim
3.Bastem Yusuf

Teşvik Ödülleri

1.Yusuf Çarman-C kategorisi
2.Mehmet Erben-C Kategorisi
3.İbrahim Öğülmüş-D kategorisi
4. Mert Sevil-D Kategorisi
5. Perihan Ela Gössüz-D Kategorisi
6.Ahmet Peker-c Kategorisi
7.MislinaTazan-C kategorisi
8.Polat Berat Culfa-c Kategorisi

 


 

 

 

 


 



 
Her Hakkı Saklıdır.Tüm Haklar  Kahramanmaraş Satranç İl Temsilciliğine Aittir.
Tasarım Mesut POLAT & Tasarım ve Kodlama İbrahim FİDANCAL tarafından Yapılmıştır.